Arhiva po godinama:

Bistrički zvukolik

6. festival, međunarodno mješovito natjecanje glazbenika (solista i komornih instrumentalnih i zborskih sastava), koncerti i radionice
Od 2. do 5. svibnja 2019. (četvrtak, petak, subota i nedjelja) u Mariji Bistrici

Prijava

Otvorene su prijave i traju do srijede, 17. 4. 2019.!

Ako nakon ispunjene i poslane prijave e-poštom ne dobijete obavijest s podacima za uplatu moguće je:
a) da vam je e-pismo otišlo u neželjenu poštu (spam) pa provjerite je li tamo, ili
b) da ste nakon klika na gumb "Pošalji prijavu" prebrzo otišli sa stranice pa se fotka iz prijave nije do kraja učitala, tako da ni prijava nije poslana.

Kotizaciju može platiti u eurima ili u kunama po srednjem tečaju na dan uplate.

Da bi Vaša prijava bila potpuna, molimo Vas, da nam na ove dvije e-adrese u istom e-pismu (nemojte slati posebno) pošaljete skeniranu ili fotkanu uplatnicu, tj. potvrdu o vašoj uplati kotizacije:

bistricki.zvukolik@gmail.com

ivan.palanovic@gmail.com

Ako vam treba narudžbenica za plaćanje kotizacije, molim da nam također pošaljete upit i podatke na gornje dvije e-adrese, a mi ćemo Vam onda poslati narudžbenicu.

Nakon što dobijemo potvrdu o vašoj uplati, vaše ime i prezime ili ime vašeg komornog sastava će se pojaviti na našoj mrežnoj stranici u rubrici: "Natjecatelji"

Hvala!

Sretno s pripremama za natjecanje!

Obavezno

O natjecatelju:

O komornom sastavu:

Obavezno
Odaberi datoteku Zamijeni Ukloni

Fotografija (jpg/png)!
Fotografije ne bi trebale biti prevelike ( veće od 1MB ) jer će slanje forme dugo trajati.

Obavezno

Gudački kvartet Sebastian
Zagrebački gitarski trio
Udaraljkaški ansambl Sudar
Klavirski trio Dubrovnik
Zagrebački ansambl flauta

Obavezno
Obavezno
Obavezno
Obavezno
Obavezno
Obavezno
Obavezno
Obavezno
Obavezno
Obavezno
Obavezno
Obavezno
Obavezno

Korepetitor

O nastavniku/mentoru:

Rezultati koje je natjecatelj postigao na prethodnim natjecanjima:

U želji da istaknemo vaše rezultate i uspjehe s prethodnih natjecanja molimo vas pokušajte poštovati formu unosa i za svako natjecanje upisati:

  • obim natjecanja (npr. regionalno),
  • koliko krugova ima natjecanje (npr. - 2 kruga),
  • kategorija (npr. - 3. kat.),
  • nagrada i broj bodova (npr. - 1 nag. (99.21)),
  • osvojeno mjesto u ukupnom poretku kroz ukupan broj natjecatelja u toj kategoriji (npr. - 1 mjesto/27),
  • naziv natjecanja (npr. - International Competition for Young Guitarists Andrés Segovia),
  • mjesto i država u kojoj je održano natjecanje (npr. - Velbert, Njemačka),
  • te na kraju godinu kada je ostvaren uspjeh (npr. - 2007.)

Molimo vas prvo navedite vaše rezultate sa solističkih natjecanja, a nakon toga rezultate s komornih natjecanja.

Slijedi primjer kako bi to trebalo izgledati u konačnici:

Ako želite da istaknemo vaše rezultate s prethodnih komornih natjecanja, molimo vas da poštujete formu unosa i za svako natjecanje upišite:

  • kategorija
  • nagrada i broj bodova
  • naziv natjecanja
  • mjesto i država u kojoj je održano natjecanje
  • te na kraju godinu kada je ostvaren uspjeh

U rubrici "video" možete pogledati primjere snimki na kojima su u samom uvodu navedeni rezultati učenika s raznih natjecanja.
Slijedi primjer kako bi to trebalo izgledati u konačnici:

Komorna natjecanja:

2. kat. / 1. nag. (98.10) / duo / HDGPP (Opatija, Hrvatska) 2012.
2. kat. / 2. nag. (97.76) / kvartet / HDGPP (Opatija, Hrvatska) 2012.
1. kat. / 1. nag. (94.00) / orkestar / Omiš guitar fest (Omiš, Hrvatska) 2012.
1. kat. / 2. nag. (88.17) / trio / Omiš guitar fest (Omiš, Hrvatska) 2012.

Komorna natjecanja:

2. kat. / 1. nag. (98.10) / duo / HDGPP (Opatija, Hrvatska) 2012.
2. kat. / 2. nag. (97.76) / kvartet / HDGPP (Opatija, Hrvatska) 2012.
1. kat. / 1. nag. (94.00) / orkestar / Omiš guitar fest (Omiš, Hrvatska) 2012.
1. kat. / 2. nag. (88.17) / trio / Omiš guitar fest (Omiš, Hrvatska) 2012.

Vaš program:

Molimo vas pokušajte poštovati formu kod navođenja programa kojeg prijavljujete za natjecanje:

  • upišite puno ime i prezime skladatelja,
  • ako svirate obradu, u zagradi upišite ime i prezime aranžera

Molimo Vas koristite dijakritičke znakove: č, ć, đ, dž, š, ž.

Slijedi primjer kako bi program trebao izgledati u konačnici:

PRVI KRUG - ukupno trajanje: 4.36 min
  1. Matteo Carcassi: Etuda op. 60, br. 3 (1.24 min.)
  2. Francis Kleynjans: Petite Suite en Sol op. 140 (2.56 min)
    • I. st. - Valse triste
    • II. st. - Sarabande sombre
    • III. st. - Chanson douce
    • IV. st. - Air tendre
  3. Darko Pelužan: Dimnjaci (2.38 min)
DRUGI KRUG - ukupno trajanje: 4.21 min
  1. Fernando Sor: Etuda (Valse) op.32, br. 2 (1.06 min)
  2. Francisco Tárrega: Tango Maria (2.39 min)
  3. Carey Blyton: Vodeni vrt op. 68 (0.48 min)
TREĆI KRUG - ukupno trajanje: 11.09 min
  1. Johann Sebastian Bach: Bourrée (1.18 min)
  2. Ferdinando Carulli: Sicilijana (0.56 min)
  3. Johann Sebastian Bach (arr. Valter Dešpalj): Partita za flautu u a-molu BWV 1013 (5.24 min)
    • I. st. - Allemande
    • II. st. - Corrente
    • III. st. - Sarabande
    • IV. st. - Bourrée anglaise
  4. Anton Bashota: Potjehovi bjesovi (2.48 min)
Obavezno